Mazda 3 Hatchback

Dış Tasarım

KODO otomobil tasarımımız sportif bir gövde stili yaratır

Yeni Mazda3, 'KODO - Hareketin Ruhu' tasarım temamız ile tasarlandı. Gövde stili bu sebeple, her ayrıntıda dinamik bir hareketi ifade eder. Yeni Mazda3 hatchback'in biçim verilmiş formları, güçlü ve ileri atılan bir hareket izlenimi yaratır. Güçlü, geniş duruş, heyecan verici performans ve manevra kabiliyetine dair bir ipucu verir. KODO tasarımı ile birlikte bu aracın dış kısmı, daha ilk bakışta sürücüleri etkileyen bir ritmik hareket duygusu ve enerjik bir gerilim iletir.

Fark, detaylarda gizlidir. Bizim için, detay her şeydir.

Mazda alaşımlı jantlar Daha da enerjik bir görünüm için

Bu 18" burgu parmaklı Mazda alaşımlı jantlar, dinamik KODO tasarımını tamamlayan bir hareket hissi katar.
18" alaşımlı jantların gücü ve hareketi, aracın gövde stilinin sportif gücünü vurgular.

16" çelik jantlar ile 16" ve 18" Mazda alaşımlı jantlar, Yeni Mazda3'ün tasarımının yarattığı hız ve stabilite duygusuna katkı sağlar. Sınıfının en hafif yapılarından bazılarını içeren ve yol gürültüsünü bastırıp yol tutuş stabilitesini yükselten tasarım ile Mazda alaşımlı jantlar, stil ve performansın üstün bir kombinasyonunu sunar. Bu jantlar, aracın güç ve tepkiselliğinin bir karışımını yansıtır.

İç Tasarım

İnce bir işçilikle donatılmış araç iç kısmı, mobil bağlantı sistemini içerir

İçeriye girin ve Yeni Mazda3'ün iç kısmının diğer hatchback'lere göre ne kadar geniş olduğunu fark edin. Sportif stildeki koltuklara kurulun ve bu sürüş ortamında ayrıntılara verilen önemi takdir edin. Yumuşak kumaşların verdiği konfor hissi. Saten krom ve dokunma hissi uyandıran kaplamaların birinci sınıf görüntüsü.

Yeni Mazda3'ün sürüş ortamında işçiliği yeni bir düzeye taşıdık. Bu, MZD Connect mobil bağlantı sistemimizi sunan ilk Mazda olmanın yanı sıra, sınıfındaki ilk araçlardan biridir. Sürüş ortamını yeni bir düzeye taşımanın başka bir yolu.

Arkada alana mı ihtiyacınız var? Hayat, esnek koltuk sistemimizle daha kolay

MZD Connect mobil bağlantı sistemi Çevrimiçi müziğin ve sosyal medyanın keyfini çıkarın.

Mobil bağlantı sistemi, akıllı telefonunuza bağlanır, araç stereo sisteminiz ile yürütme yapar ve 7" dokunmatik ekran üzerinde görüntüler.
Mobil bağlantı sisteminize bağlanan geniş 7" dokunmatik ekran, navigasyon ve infotainment menülerinizi kolay bir şekilde kontrol edip görüntülemenize yardımcı olur.
İnsan-makine arayüz (HMI) kumandası ön koltuklar arasında yer alır ve ses, internet ve telefon işlevlerini güvenli ve kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

İlk kez bir Mazda ile birlikte verilen gelişmiş araç içi mobil bağlantı sistemi, akıllı telefonunuzu kullanarak pek çok çevrimiçi hizmetin keyfini sürmenize olanak sağlar. Tüm dünyadan pek çok internet radyo istasyonuna erişin ve hareket halindeyken bile metinler, Facebook ve Twitter ile güvenli bir şekilde bağlantıda kalın.

Saten krom kasa içindeki geniş 7" LCD renkli dokunmatik ekran seti gibi özellikler ve ön koltuklar arasında uygun bir yerde konumlanan insan-makine arayüzü (HMI) kumanda birimi, geleneksel multimedya kontrollerinden daha kolay kullanım için tasarlanmıştır. Bunun gibi bir mobil bağlantı sistemi ile, sürüş ortamınızın lüks konforunu terk etmeksizin eğlenceli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamakta özgürsünüz.

Yüksek kaliteli tasarımı, malzemeleri ve yenilikleriyle Mazda3'te, sürüş esnasında metin, Facebook ve Twitter ile güvenli bir şekilde temas halinde olmanıza imkan veren gelişmiş araç içi mobil bağlantı sistemi MZD Connect ile donatılmıştır.

 

Aktif Sürüş Ekranı Sistemi Gözlerinizi güvenli bir şekilde yolda tutmanızı sağlar

Çok önemli olan güvenliğiniz ve sürüş bilgileri, ihtiyacınız olduğu yerde ve anda, sanal bir görüntü olarak yansıtılır.

Aktif Sürüş Ekranı sistemi, çarpıcı bir estetiği değerli işlevsel amaçla birleştiren çığır açıcı yeni özelliklerden biridir. Sürücü için mükemmel görüş çizgisinde dikey konumlandırılmış olan bu açık ve net panel, hız, navigasyon kılavuzu ve bir dizi aktif güvenlik uyarısı dahil önemli sürüş bilgilerini görüntüler.

Motorunuzu çalıştırdığınızda, Aktif Sürüş Ekranı sistemi, dikey konuma yükselir. Sürüşe başladığınızda, sanal bir görüntü olarak yansıtılan önemli bilgileri gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmadan görmenin güvenliğini, konforunu ve yararlarını fark edeceksiniz.