Mazda 6

Dış Tasarım

KODO tasarımı gövde stili ile atletik bir dış görünüm

Mazda6 gövde stili, KODO - Hareketin Ruhu tasarımımızın dinamik gelişimini temsil eder. KODO tasarımının esin kaynağı, çitanın pürüzsüz gücü ve çevikliğidir. Dolayısıyla bu otomobil, başından itibaren duygu dolu bir karşılık uyandıran, hareket ifadesine sahip sportif bir zarafet sunar. Canlılık duygusu uyandıran güçlü duruşuyla, dinamik görünümlü dış kısım yaşayacağınız sürüş keyfine ilişkin heyecan verici duygular yaratır.

LED aydınlatma imzası Daha da sportif ve dinamik bir izlenim yaratır

Son derece parlak LED ışıklar, önünüzdeki her şeyi her zaman net bir şekilde görmenize olanak verir.
Tasarımın içindeki ışıklar, otomatik olarak açılıp kapanarak yol ve trafik koşullarına göre en iyi görünürlüğü sağlar.

Keskin açılara sahip LED ön farlar, güçlü bir tasarım ifadesi yaratır. Gece sürüşlerinde, üst ızgaranın her iki tarafında yer alan etkileyici aydınlatma imzası, KODO Tasarımının güçlü bir izlenimini sunar ve en karanlık yollarda bile keskin bir ışık verir.

Sistem değişen koşullara bile yanıt vererek ışığı en çok gereken noktaya yönlendirir ve mükemmel bir görünürlük ve görüş menziline sahip olmanızı sağlar.

İç Tasarım

Yeni MZD Connect sayesinde yüksek teknolojiye sahip iç ortam

İç ortam, birinci sınıf bir kabin kadar ferahtır ve mükemmel tasarım özellikleri içerir. Sunduğu yüksek kaliteli tasarım, malzemeler, ergonomi ve yeniliklerin yanı sıra mobil bağlantı sistemimiz MZD Connect sayesinde akıllı telefonunuz üzerinden Facebook veya Twitter'ı güvenle kontrol etmenizi sağlar. Beyaz deri seçeneğinden kolaylıkla park etmenizi sağlayan Elektrikli El Frenine (EPB) kadar her yeni özellik mükemmel şekilde entegre edilmiştir.

Akıllı araç içi teknoloji Yeni MZD Connect sistemi, bugüne kadarki en yüksek teknolojili sistemimizdir

İhtiyacınız olan her şey, 7” dokunmatik ekranda net bir şekilde görüntülenir

Uyumlu bir akıllı telefon aracılığıyla tüm müziklerinize ve kısa mesajlarınıza güvenle ve parmak ucunuzla kolayca erişebilmenin tadını çıkarın. Mobil bağlantı sistemimiz MZD Connect ile bütün bunlar çok kolay. Kısa mesajlarınızın yüksek sesle okunmasını sağlayın ve Facebook veya Twitter'daki en son güncellemeleri güvenle kontrol edin. Cep telefonunuzdan MP3'ler çalın veya en sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinleyin. Dilediğiniz müziğin keyfini çıkarabilir ya da USB veya Bluetooth® akışıyla mobil cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

MZD Connect, her ikisi de yola konsantre olabilmeniz için sistemi minimum çabayla kontrol etmenizi sağlayan geniş 7” renkli dokunmatik ekran ve kullanımı kolay HMI Kumandası ile kontrol edilir.

Elektrikli El Freni (EPB)

El frenini güvenle devreye almak veya devreden çıkarmak için düğmeye basmanız yeterlidir

Yeni Elektrikli El Freni (EPB), yolculuğunuzun başlangıcında ya da sonunda tek dokunuşla kontrol sağlamanıza olanak tanır. El frenini devreye almak veya devreden çıkarmak için ön koltukların arasında bulunan bir düğmeye basmanız yeterlidir. Sistem freni yalnızca motor çalışırken ve sürücü fren pedalına bastığında serbest bıraktığı için, kullanışlı olduğu kadar güvenlidir.

Hacme mi ihtiyacınız var? Esnek koltuk sistemimizle hayat çok kolaylaşır.

Rafine bir görünüm. Döşeme rengini zevkinize göre seçebilirsiniz.