Değerli müşterilerimiz; Koronavirüs nedeni ile alınan tedbirlere istinaden geçici bir süre plazalarımızda Pazar günü hizmet veremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mazda CX-3

Sürüşü eğlenceli yeni tip şık ve kompakt bir crossover

Yeni Mazda CX-3, benzersizliği, şıklığı ve göz alıcı KODO – Hareketin Ruhu tasarımını bir araya getiren bir kompakt crossover otomobil olup, yaşam tarzınıza uyan konfor ve pratiklik sunar. Ödül sahibi SKYACTIV teknolojisi ödünsüz sportif performans ve dinamik, hassas kontrol sunan Mazda CX-3 hem şehir içi hem de şehir dışında harika sürüş keyfi sunar.

Mazda CX-3 sizi rahat ettiren ve yenilikçi ergonomik tasarıma sahiptir MZD Connect ve i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri her sürüşü eğlenceli, keyifli ve emniyetli bir hale getirir. Bunlar, Mazda CX-3'ün neden alışılmışa meydan okuduğunu ve en iyi sürüş deneyimi için yeni bir standart oluşturduğunu gösteren sebeplerden sadece birkaçıdır.

 

Ödüller Yenilikçi tasarıma ödüllü takdir

Yeni Mazda CX-3, yüksek tasarım kalitesi ödülü olan Red Dot Tasarım Ödülü'nün sahibi oldu. Uluslararası jüri bu çok rağbet gören kalite onayını mükemmel tasarımları sayesinde diğer karşılaştırılabilir projelerden dikkat çekici ölçüde öne çıkan projelere vermektedir.

 

Özellikler Bu otomobili özel kılan özellikleri keşfedin

KODO – Hareketin Ruhu tasarımı

KODO Tasarımımızın son evrimi insanlarla başlıyor. Şık dış kısım, kendinizi ifade etmenizi sağlayacak özel bireysellik sunuyor. Mazda CX-3, zarif ve şık çizgileriyle kontrast yapan cesur ve kaslı kısımlarıyla bu büyüklükteki bir otomobile göre çarpıcı bir görünüme sahip.

Etrafınızı saracak şekilde tasarlanmış sezgisel özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla size en yüksek kalite ve işçilik hissini verecek konforlu ve geniş iç kısma sahiptir.

 
 

SKYACTIV Teknolojisi

Mazda CX-3’ün eğlenceli sürüş karakterinin arkasında ödüllü SKYACTIV teknolojileri vardır.

Gövde, şasi ve motorlarımız ödünsüz performans verir, hassas kontrol, güçlü yol tutuş ve sportif sürüş dinamikleri sunar. İster şehir içinde ister de şehir dışında, Mazda CX-3'ün sunduğu Jinba Ittai birlik duygusunu yakından deneyimleyeceksiniz.

 
 

MZD Connect

MZD Connect tüm müziklerinize, elleri kullanmadan mesajlarınıza ve aramalarınıza, navigasyon ve sosyal medyaya parmak ucunuzla ulaşmanıza olanak sağlar.

Bilgiler göz hizasındaki 7 inçlik renkli dokunmatik ekranda gözükür, böylece dikkatiniz dağılmaz. HMI kumandasını kullanarak her şeyi kontrol edebilirsiniz.

 
 

Gelişmiş Emniyet Teknolojisi

Zeki ve teknolojinin son ürünü i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri ihtiyaç duyduğunuz tüm emniyet ve korumayı size sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Dahili sensörler ve kameralar etrafınızı kontrol ederek sizin için etrafı denetler. Kör Nokta İzleme gibi teknolojiler şerit değiştirirken veya geri geri giderken çarpışmayı önlemek üzere size yardımcı olur.

 
Renk Seçenekleri