Mazda CX-3

Sizi düşünülerek tasarlanan sportif dinamik tarz

Mazda CX-3’ün geleceğe dönük KODO tasarımı iç ve dış kısımlarda kendini gösterir. İç kısımdaki birinci sınıf el işçiliği kalitesinden yenilikçi özelliklere kadar her şeyin sizin rahatınız düşünülerek tasarlandığını hissedecek, Jinba Ittai (otomobille bir olma) hissini yaşayacaksınız.

Yenilikçi dış gövde tasarımını sade, basit çizgiler ve enerji veren konturlarla geliştirdik. Gücü ve şıklığı bir arada yansıtarak, kalpleri kazanacağına hiç şüphe yok.

 

Sürücü odaklı sürücü alanı

Sürücü alanındaki her şey, size doğru estetik bir görünüm yansıtacak şekilde ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Gösterge panelinin kavisli konturlarından en ideal şekilde konumlandırılmış göstergelere, ekranlara ve kumanda kontrolüne kadar her şey bir parçanızmış hissi veriyor.

Yükseltilmiş koltuklar da ideal sürüş pozisyonu sağlayarak daha iyi görüş alanı ve konforu garanti eder.

 

Esnek Bagaj

Mazda CX-3’ün eğlenceli sürüş karakterinin arkasında ödüllü SKYACTIV teknolojileri vardır.

Gövde, şasi ve motorlarımız ödünsüz performans verir, hassas kontrol, güçlü yol tutuş ve sportif sürüş dinamikleri sunar. İster şehir içinde ister de şehir dışında, Mazda CX-3'ün sunduğu Jinba Ittai birlik duygusunu yakından deneyimleyeceksiniz.

 

Dinamik dış kısım

Karartılmış kapı çerçevelerinin, çıtalar ve sütunların pencere silueti oluşturduğu şık üst kabin ile yaptığı kontrast, otomobilin arkasına doğru kesintisiz bir akış sunar.

 

Konforlu ve şık iç ortam

Mazda CX-3’ün şık iç kabini ortamındayken aracın benzersiz karakterini ve kişiliğini daha iyi hissedebilirsiniz. Sezgisel özellikler ve yenilikçi tasarım bileşenleriyle konforu ve pratikliği bir araya getiren bu araçta, kalıcı ve en yüksek kaliteli işçilik kullanıldı.

Koltuk ve kadran döşemelerinde ve diğer malzemelerde kullanılan renk kombinasyonlarıyla radikal yeni bir görünüm oluşturduk.

 

Hacme mi ihtiyacınız var? Esnek koltuk sistemimizle hayat çok kolaylaşır.

 

Rafine bir görünüm Döşeme rengini zevkinize göre seçebilirsiniz