Her Sürüşü Özel Bir Performansa Çevirir

VIDEOYU İZLE

CX-3

Fiyat listemiz güncellenmektedir.


ETKİLEY­İCİ TAS­ARIM, YÜK­SEK SÜRÜŞ PE­FORMANSI

Mazda'nın benzersiz kompakt SUV CX-3 modeli, saf sürüş keyfi sunmak üzere tasarlandı ve üretildi. Ödüllü SKYACTIV Teknolojisi, taviz vermeyen sportif performans ve dinamik, hassas bir yol tutuşu sunarak CX-3'ü hem şehir içinde hem de kırsal alanda sürüş için mükemmel bir tercih haline getirir. SKYACTIV-ARAÇ DİNAMİKLERİ, Jinba Ittai adını verdiğimiz otomobille bir olma duygusu sunarak sizi sürüş deneyiminin kalbine ulaştırır.

Şık, üstün kaliteli KODO - Haeketin Ruhu tasarımı, MZD Connect gibi yenilikçi özelliklerle birlikte Mazda'nın insan merkezli tasarım felsefesini yansıtırken, el yapımı iç tasarım detayları ise benzersiz bir güzellik anlayışı sunar. Bu otomobil, gerçek anlamda olağanüstü bir konfor ve performans düzeyi sağlar.

CX-3

CX-3

İÇİNİZDEKİ SÜRÜCÜYÜ UYANDIRIN

Mazda CX-3 Jinba ıttai felsefesiyle tasarlandı. Benzeri olmayan bu güçlü ve kompakt sUV, ister şehirdeki dar sokaklarda ister kırsal yollarda, tüm seyahatlerde hassas bir sürüş deneyimi sunar. Üstün uyarlanabilirlik ve bağlantı özelliğine sahip mazda CX-3, otomobil ve sürücü arasında uyumlu bir ilişki yaratmak için titizlikle uygulanan, üstün bir mühendisliğe sahip.