Mazda MX-5

284.800 TL'den başlayan fiyatlar ve %1,09 faiz oranıyla İnallar'da.

RENK SEÇENEKLERİ

 • Kristal Beyaz

  Kristal Beyaz

 • Seramik Gri

  Seramik Gri

 • Çelik Gri

  Çelik Gri

 • Kristal Ateş Kırmızısı

  Kristal Ateş Kırmızısı

 • Sonsuz Mavi

  Sonsuz Mavi

 • Jet Siyah

  Jet Siyah

  Öne Çıkanlar

  NE KADAR HEYECANI KALDIR­AB­İ­LİRSİN­İZ?

  Tıpkı ilk nesil Mazda MX-5 gibi nabzı hızlandıran, heyecana yönelik olarak tasarlanan en yeni son model, üstün çeviklik ve nefes kesici kullanım özelliklerine sahip, hafif bir spor otomobildir. Mazda MX-5 alçak duruşu, arkadan itişi ve SKYACTIV Teknolojisi sayesinde bir parçanızmış gibi hareket eder. Mükemmel yakıt ekonomisi, düşük emisyon ve gelişmiş araç içi bağlantısının keyfini çıkarın.

  MX-5

  MO­TORUN KÜKREMESİNDEN ÖNCE HEYECANI HİSSEDİN

  Mükemmel bir simetriye sahip kadran ve kontrollerin yer aldığı konforlu kokpite oturun, gaza basın ve hareketlerinizle mükemmel bir uyum içindeki hızlı, akıcı tepkiyi hissedin. Motordan yükselen kükremeyi dinleyin veya kendinizi Bose® surround ses sisteminden yükselen müziğe kaptırın. İyi hissedeceksiniz.

  MX-5

  MAZDA MX-5 COŞKUSUNU HİSSEDİN

  Kalbinizin heyecanla çarpmasını sağlayarak bir spor otomobilden daha fazlasını sunan Mazda MX-5 başlı başına bir keyif olacak şekilde tasarlandı. Olağanüstü oranları, akıcı çizgileri ve etkileyici konturlarıyla KODO: Hareketin Ruhu tasarımı duygularınızı esir alır. Tavanı açın ve heyecanı başlatın.

  MX-5

  MÜHEND­İSİN VİZY­ONU

  “Orijinal Mazda MX-5'i özel kılan, otomobil ve sürücüsü arasındaki güçlü duygusal bağı ve saf keyif hissini yakalamaya kararlıydık. Bu yaşamda karşınıza bir kez çıkabilecek bir çalışma. Heyecan verici bir spor otomobil yaratmanın yanı sıra kalpleri de fethedecek en yeni Mazda MX-5 modelini yarattık.”

  MX-5

  © 2020 - İnallar Otomotiv A.Ş