Mazda MX-5 RF

312.890 TL'den başlayan fiyatlar ve %1,09 faiz oranıyla İnallar'da.

RENK SEÇENEKLERİ

 • Seramik Beyaz

  Seramik Beyaz

 • Sonsuz Mavi

  Sonsuz Mavi

 • Ateş Kırmızı

  Ateş Kırmızı

 • Jet Siyah

  Jet Siyah

  Öne Çıkanlar

  NE KADAR HEYECANI KALDIR­AB­İ­LİRSİN­İZ?

  Tıpkı orijinal Mazda MX-5 gibi nabzı hızlandıran heyecana yönelik olarak tasarlanan en son model, üstün çeviklik ve nefes kesici kullanım özelliklerine sahip, hafif bir spor otomobildir. Mazda MX-5 alçak duruşu, arkadan itişi ve SKYACTIV Teknolojisi sayesinde bir parçanızmış gibi hareket eder. Mükemmel yakıt ekonomisi, düşük emisyon ve gelişmiş araç içi bağlantısının keyfini çıkarın.

  MX-5 RF

  YENİLİĞİ HİSSED­İN

  Farklı bir spor otomobile hoş geldiniz. Tamamen elektrikli açılır kapanır tavana, etkileyici KODO Tasarımı fastback stiline ve lüks iç donanıma sahip bir Mazda MX-5. Karşınızda bir düğmeyle nasıl hissettiğinizi değiştiren yeni bir açık hava deneyimi ve sürüş keyfi.

  MX-5 RF

  MÜKEM­MELİN PEŞİNDE

  Mazda'nın her detayı doğru yerde kullanma arzusu kaliteli bir elektrikli tavan yaratma isteğinin çok ötesindedir. Mazda MX-5 RF modelindeki her öğe sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkartmak, yol ile heyecan verici bir bağ kurarak sizi daha önce hiç gitmediğiniz yerlere götürmek üzere tasarlanmıştır.

  MX-5 RF

  MÜHEND­İSİN VİZY­ONU

  “Kendimizi spor otomobil tasarımı konusunda geleneksel şekilde düşünce şeklinden soyutladık. Birçok zorlu denemenin ardından elektrikli tavanı Mazda MX-5 RF'nin yumuşak tavanlı modelden daha büyük olmayacağı şekilde gizlemenin ve aynı bagaj alanı ve sürüş dinamiklerini sunmasını sağlamanın yolunu bulduk. Ayrıca sadece bakması bile çok keyifli.”

  MX-5 RF

  © 2020 - İnallar Otomotiv A.Ş