Sofistike Şıklığın Zirvesi

VIDEOYU İZLE

GÖRÜNDÜĞÜ KADAR ŞIK VE GÜÇLÜ

Olağanüstü sürüşe, çarpıcı bir olgunluğa ve göze hitap eden bir görünüme sahip yeni Mazda6 sedan şehirde, iş yolculuklarında veya uzun yolda şık bir duruş sergiler. İçten dışa ustalıkla yaratılan, yeni nesil teknolojiye ve kaliteli KODO - Hareketin Ruhu Tasarımına sahip yeni Mazda6 sedan kalite ve zarafeti yeniden tanımlar. Deri, ahşap ve süet malzeme kullanılarak üretilmiş, gerçek konfor sağlayan havalandırmalı ön koltuklarda arkanıza yaslanın ve nefesleri kesen yeni insan odaklı iç donanımla rahatlayın.

Mazda 6

Mazda 6

HER YOL­CU­LUK ÖZEL HİS­SETTİRİR

Otomobilin ifadesi, dinamik yeni arka tasarımı ve alçak profiliyle, en yeni rengimiz Kristal Ateş Kırmızısı ile canlı bir biçimde ifade edilen saf şıklığı yansıtır. Tüm kontrolü size sunan en yeni i-ACTIVSENSE güvenlik sistemleriyle otomobil sürmek hiç olmadığı kadar rahat ve keyifli. En son Skyactiv Teknolojisi, ödün vermeksizin olağanüstü bir performans ve yakıt verimliliği sunar, otomobile aranızda Jinba Ittai bağlantı hissini yoğunlaştırır.


İNSAN ODAKLI İÇ DONANIM

Yeni Mazda6'nın her öğesi sürücü ve yolcuya mümkün olan en üst düzeyde konforu sunacak şekilde tasarlanmış ve titizlikle üretilmiştir. Kapılarda kullanılan saten krom kaplama ve iç donanımda kullanılan Japon Sen ahşap* gibi seçkin malzemeler lüks hissini ve davetkarlığını arttırır.

* Türkiye'de sunulmamaktadır.

Mazda 6

Mazda 6

TAV­İZ VER­MEY­EN PER­FORMANS VE VERİM­Lİ­LİK

Sürüş deneyimini siz ve yolcularınız için çok daha keyifli bir hale getirmek amacıyla yeni Mazda6'nın sürüş dinamiklerini ve performansını kapsamlı olarak geliştirdik. En yeni Skyactiv motorlar sabit durumdan itibaren hareketi, hiçbir gecikme veya tereddüt olmaksızın, hassas kontrol becerisi de sunarak akıcı ve seri hale getiren teknolojilere sahiptir. Gürültüyü, titreşimi ve sertliği azaltmaya yönelik geliştirmelerle birlikte mükemmel G kuvveti, sürüşü her zamankinden daha güvenli ve daha keyifli hale getiriyor.


KODO – HAREKETİN RUHU TASARIMI

Yeni Mazda6'nın silueti iddialı kıvrımları, yeniden şekillendirilen arka bölümü ve alçak profiliyle çarpıcıdır ve otomobili tartışılmaz şekilde farklı kılar. Benzersiz KODO: Hareketin Ruhu Tasarımı güçlü, dinamik bir hareket oluşturur.

Mazda 6

MÜHENDİSİN VİZY­ONU

“Mazda6'yı bir sürücü otomobili olarak tasarladık. Dış tasarım, hareketsizken bile otomobilin hamle yapar gibi görünmesini sağlayacak şekilde dinamik olarak geliştirildi. Bu temayı iç kısımda da devam ettiriyoruz. Otomobile bindiğinizde hareketi ve duyguyu tecrübe edersiniz. Burası sürücünün gerçek sürüş keyfine konsantre olabildiği bir alandır.”


Mazda 6

BİLGİ-EĞLENCE - MZD CONNECT

Şimdi daha büyük 8 inç renkli dokunmatik ekrana sahip gelişmiş bilgi-eğlence sistemi MZD Connect özelliği de sunan kabin sizi zahmetsiz bir şekilde dünyaya bağlıyor. Bose® Centerpoint® 11 hoparlörlü surround-ses sistemi ile görkemli bir ses kalitesinin keyfini çıkarın.


ÖDÜLLER

Mazda ile tasarım, teknoloji ve kullanım konusunda sürüş deneyiminizi mükemmel hale getirmeyi başardık. Ödüllerimiz de bu başarının göstergesi olmakla beraber bununla da yetinmiyoruz. Otomobillerimizi geliştirmeye devam ediyoruz çünkü günün sonunda bizim için tek önemli olan sizin mutluluğunuz.

Mazda 6
Mazda 6
Mazda 6

SKYACTIV MOTORLAR

Mazda'nın yenilikçi ve sorumluluk sahibi motor teknolojisi sayesinde geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Motorlarımız 2019'da yürürlüğe giren EURO 6d-Temp gibi standartlarla uyumludur. Bu teknoloji standart olarak sunulur.

Mazda 6