Bu Otomobili Sürdüğünüzü Hayal Edin

VIDEOYU İZLE

MX-5 RF

ŞİMDİ 471.930 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM

NE KADAR HEYECANI KALDIR­AB­İ­LİRSİN­İZ?

Tıpkı orijinal Mazda MX-5 gibi nabzı hızlandıran heyecana yönelik olarak tasarlanan en son model, üstün çeviklik ve nefes kesici kullanım özelliklerine sahip, hafif bir spor otomobildir. Mazda MX-5 alçak duruşu, arkadan itişi ve SKYACTIV Teknolojisi sayesinde bir parçanızmış gibi hareket eder. Mükemmel yakıt ekonomisi, düşük emisyon ve gelişmiş araç içi bağlantısının keyfini çıkarın.

MX-5 RF

MX-5 RF

YENİLİĞİ HİSSED­İN

Farklı bir spor otomobile hoş geldiniz. Tamamen elektrikli açılır kapanır tavana, etkileyici KODO Tasarımı fastback stiline ve lüks iç donanıma sahip bir Mazda MX-5. Karşınızda bir düğmeyle nasıl hissettiğinizi değiştiren yeni bir açık hava deneyimi ve sürüş keyfi.

MÜKEM­MELİN PEŞİNDE

Mazda'nın her detayı doğru yerde kullanma arzusu kaliteli bir elektrikli tavan yaratma isteğinin çok ötesindedir. Mazda MX-5 RF modelindeki her öğe sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkartmak, yol ile heyecan verici bir bağ kurarak sizi daha önce hiç gitmediğiniz yerlere götürmek üzere tasarlanmıştır.

MX-5 RF

MX-5 RF

MÜHEND­İSİN VİZY­ONU

“Kendimizi spor otomobil tasarımı konusunda geleneksel şekilde düşünce şeklinden soyutladık. Birçok zorlu denemenin ardından elektrikli tavanı Mazda MX-5 RF'nin yumuşak tavanlı modelden daha büyük olmayacağı şekilde gizlemenin ve aynı bagaj alanı ve sürüş dinamiklerini sunmasını sağlamanın yolunu bulduk. Ayrıca sadece bakması bile çok keyifli.”